Završena primopredaja kabineta - Branko Dragičević preuzeo guvernerski lanac

LionsHR Adminis... 17 rujna, 2012 - 22:16
IPDG Jusuf Šehanović i DG Branko Dragičević

U subotu je u Zagrebu u Hotelu International održana 1. sjednica kabineta Guvernera Lions Distrikta 126 Hrvatska na kojoj je završena primopredaja kabineta Guvernera od strane IPDG Jusufa Šehanovića DG Branku Dragičeviću.Prelijepi uvod u sastanak kabineta dala je mlada gitaristkinja Divna Šimatović sa izvođenjem dvije prekrasne melodije.Sastanku je nazočio i PID Janez Bohorič.Kabinetu je podnesen izvještaj o događajima između Konvencije i ovog kabineta(o kampu mladih-Boris Jugovac,razmjeni mladih-Barbara Milčić,regati Jedrima protiv droge-Jusuf Šehanović ) i drugim aktivnostima.Nakon prve točke DG je  svim aktualnim dužnosnicima / VG , RC I ZC / uručio insignije.Zatim je DG Branko Dragičević predložio Program rada i financijski plan za Lions godinu 2012/13 koji je jednoglasno usvojen.Na sjednici je i predložen Plan i program rada Leo distrikta koji je izložila Predsjednica LD Petra Angebrandt koji je svesrdno podržan.Na kraju je Mladen Kajganić izložio Program događanja za 1.sjednicu proširenog kabineta 19,20 i 21.10 u Našicama.Vidimo se u Našicama.