LionsHR Adminis... 18 travnja, 2014 - 08:26

Završena je humanitarna akcija u organizaciji Lions Cluba Novi Marof - Mali dar za veliku stvar. Akcija je po treći puta organizirana uz potporu Gradskog društva Crvenog križa Novi Marof i udruge mladih Mladi za Marof u cilju prikupljanja živežnih namirnica i higijenskih potrepština za potrebite s područja Novog Marofa.

U tri najveća trgovačka objekta u Novom Marofu bile su postavljene kutije za namirnice kraj kojih su za vikend dežurali volonteri iz LC Novi Marof i udruge MZM te upoznavali kupce sa ciljevima akcije i animirali za doniranje namirnica. Namirnice su tijekom dana prevežene u prostorije Crvenog Križa, a  djelatnici Crvenog Križa su utvrdili vrijednost prikupljenih namirnica. U akciji je prikupljeno 727 kg namirnica u vrijednosti 7746 kuna. Namirnice će podijeliti CK Novi Marof prema Programu pomoći u kući te potrebitima iz samačkih domaćinstava. Zahvaljujemo sugrađanima na podršci i lijepom odazivu u realizaciji naše akcije.