Završena akcija Uskršnja košarica Leo kluba Poreč – podijeljeno 95 paketa pomoći

LionsHR Adminis... 27 ožujka, 2013 - 20:41

Članovi Leo kluba Poreč su ponedjeljak 25.03.2013 g.  u suradnji sa Plodinama u Poreču vremenu od 10 do 19 sati provodili akciju „Humanitarna uskršnja košarica“na kojoj su građani donirali osnovne živežne namirnice i higijenske artikle /brašno,šećer,ulje,konzerve,tjestenina,deterdženti,sapun,pasta za zube i sl./Prikupljena je velika količina hrane i higijenskih potrepština. Sve je raspoređeno u 95 vrećica za 95 korisnika pomoći od toga za 35 korisnika sa djecom.

Danas će  sve donirano  uz pomoć volontera Crvenog križa Poreč biti uručeno socijalno najugroženijim obiteljima na Poreštini da im barem malo uljepšamo Uskrsne blagdane.

Ideja mladih Lionsa koji su dio Lions kluba Poreč je za veliku pohvalu  i zato je naišla na veliki  odaziv svih građana koji su jučer kupovali u Plodinama,skoro nije bilo onih koji nisu nešto donirali. U ime mladih članova Leo kluba Poreč hvala ljudima dobrog srca i Lionsima i Crvenom križu na pomoći.