Završena akcija prikupljanja pomoći naših klubova u D-126 za Makedoniju i Italiju

LionsHR Adminis... 26 rujna, 2016 - 16:21

Kao što je poznatno na poziv našeg Guvernera i Internacionalnog Predsjednika naši klubovi su se odazvali i uplatili pomoć za stradale u poplavama u Makedoniji i potresu u Italiji.

Za poplave u Makedoniji su uplatili Lions klubovi  Zadar,Poreč,Kontesa Nera iz Zagreba,Opatija,Novigrad,Korzo iz Rijeke,Grič iz Zagreba,Kuna iz Osijeka,Zagreb,Gea iz Osijeka,Zrinjevac iz Zagreba,Millennium iz Varaždina, Popovača i Libertas iz Dubrovnika , u ukupnom iznosu od 10.300 kn , a za potres u Italiji su uplatili preko distrikta LC Novigrad,Opatija i Libertas iz Dubrovnika ukupno 2000 kn, dok preko LCI - a nemamo podatke o uplatama.

Distrikt 126 će također sa svojim prilogom od 2000 kn pomoći stradalima u Makedoniji i Italiji.

Navedeni iznosi će biti uoplaćeni Lions distriktu Makedonija i LCIF-u na poseban konto za pomoć Italiji i sa naznakom koji kubovi uplaćuju.

Zahvaljujemo svim klubovima koji su izvršili uplate na njihovoj solidarnosti sa stradalima.