Završen je 48. Partille cup u Švedskoj - Rukometna olimpijada za mlade selekcije rukometaša.

LionsHR Adminis... 12 srpnja, 2017 - 19:01

Završen je 48. Partille cup u Švedskoj -  Rukometna olimpijada za mlade selekcije rukometaša.

Hrvatske ekipe su ovaj put ostvarile fenomenalne rezultate! Od 9 prijavljenih ekipa u 5 dobnih kategorija osvojili smo 4 zlatne, jednu srebrnu medalju i jedno zlato B finala koje ništa  manje ne sjaji. Kako kaže predsjednik Svjetske rukometne federacije: "Vi Hrvati ste u rukometu ono sto je u nogometu Brazil."

Članice LC Lenuci: Renata Gubić, Ana Lisak, Ivona Ilijaš, Klaudija Bubalo, Marina Bolanča i predsjednica Regije Sjever Vesna Boinović Grubić nazočile su donatorskoj večeri na kojoj su se prikupljala sredstva za odlazak mladih rukometaša u Švedsku.

Ponosni smo što smo bili mali kotačić u toj velikoj sportskoj priči.

Služimo