Započeo kamp mladih u organizaciji D-126 u Zaostrogu

LionsHR Adminis... 31 srpnja, 2014 - 18:46

U Zaostrogu u organizaciji D-126 započeo je kamp mladih.Njih 25 su u razmjeni mladih Lions organizacije  došli u Hrvatsku iz 13 zemalja Europe te dalekog Izraela i Mexica.Nakon boravka u host obiteljima po cijeloj Hrvatskoj mladi budući humanitarci će od 09. do 19.07. boraviti u kampu Eklata u Zaostrogu u kojem će imati bogat i raznovrstan program koji se sastoji od upoznavanja Hrvatske kroz izlete u Dubrovnik i okolna mjesta,kao i stjecanje raznih vještina koja će im trebati u životu.Naravno da će biti i kupanja i noćne zabave kako to priliči mladima.

Prvi i  drugi dan se je iskoristio za međusobno upoznavanje i predstavljanje vlastite zemlje,ali i učilo se kako u domaćoj radinosti napraviti sapun i sol iz mora o čemu svjedoće slike u prilogu.