Zahvalni roditelji i LC Marjan donirali Holter aparate i tlakomjere Klinici za dječje bolesti KBC-a Split

Slika korisnika Branka Polić
Branka Polić 5 listopada, 2023 - 23:18

Članica LC Marjan i ZC Tamara Matić okupila je zahvalne roditelje koji su prikupili sredstva za kupnju dva Holter aparata i dva softverski napredna tlakomjera za potrebe Zavoda za kardiologiju i reumatologiju Klinike za dječje bolesti KBC-a Split. Hvale vrijednu akciju su podržale sve članice LC Marjan, a svečanoj primopredaji nazočili su ravnatelj i glavna medicinska sestra KBC-a Split. Skupu se obratila predsjednica kluba Selma Kuvačić i ZC Tamara Matić, a zahvalu za vrijednu donaciju iskazali su ravnatelj KBC-a Split Julije Meštrović i predstojnica Klinike za dječje bolesti Branka Polić. A najzahvalniji su roditelji malih bolesnika svim liječnicima i medicinskim sestrama koji su svojom ljubavlju i empatijom prema djeci te profesionalnošću zadobili njihovo povjerenje. Time je ova donacija od neprocjenjive vrijednosti. SLUŽENJE I PONOS.