Zahvala Mladenu i osoblju hotela Park Našice

LionsHR Adminis... 27 svibnja, 2015 - 21:54

U nizu izvanrednih i prelijepih događanja na Konvenciji u Našicama želim se posebno zahvaliti budućem II Viceguverneru Mladenu Kajganiću i osoblju Hotela Park na beskrajnoj dobroti i poštenju.

Naime, u hotelskoj sobi sam zaboravila torbicu s zlatnim nakitom i bisernom ogrlicom meni drage uspomene. Prije nego što sam stigla reagirati nazvao me je naš Mladen i rekao da je sav moj nakit pronađen i smjesta mi je sve vraćeno poštom.

Od srca zahvaljujem Mladenu i osobama koje rade u hotelu na ovoj ljudskoj gesti i ponovnom dokazu da u svijetu kojem se puno ružnog događa treba vjerovati da još ima puno dobrih  ljudi.

Toliko sam dirnuta ovom dobrotom te želim da svi znaju za mjesto u kojem si siguran da te humanost neće zaobići.

Još jedno veliko hvala, članica LC Zrinjevac,

Jesenka Jurić Šojat

Mi se pridružujemo zahvalom za sve učinjeno za delegate konvencije Lionsa da se osjećamo ugodno i dobrodošlo u Hotelu Park Našice.

H V A L A!