Zahvala Guvernera Jusufa Šehanovića članovima Lionsa i Leića Hrvatske

LionsHR Adminis... 30 lipnja, 2012 - 16:27
Ovako je sve započelo-na paradi nacija u Seattlu

Dragi lionsi i leći,

Na kraju moga mandata guvernera, svim lions i leo članovima te dužnosnicima upućujem veliku zahvalnost za zajedničko sudjelovanje u realizaciji plana i programa našeg Distrikta ovoj lions godini.

U sebi nosim tugu zbog isteka mandata, ponos što sam bio na čelu uljudne, organizirane i poštovane Organizacije, te zahvalu što sam doživio nezaboravne ugodne trenutke družeći se s osobama najviših ljudskih osobina u najljepšim zemaljskim prostorima.

Rezimirajući, ukratko, po mom mišljenju, najznačajnija postignuća u ovoj  lions godini ističem: zavidnu aktivnost klubova i povjerenstava, uspostavu tolerantne komunikacije i uvažavanja, afirmaciju tajnika Kabineta guvernera kao važne organizacijske funkcije (u prvom redu zahvaljujući Zlatku Jankoviću Milošu), informatizaciju Distrikta, izradu i donošenje Strategije Distrikta do 2020. godine, polet u aktivnostima leića, realizaciju programa edukacije, realizaciju distriktualnih projekata, uspostavu međunarodne suradnje, posjetu predsjednika dr. Tama, potporu LCI i LCIF u financiranju projekata Edukacija, Dječja bolnica u Crikvenici i Knjižnica za slijepe u Rijeci, pokroviteljstvo regate predsjednika Republike prof. dr. sc. Ive Josipovića .

Još jednom VELIKO HVALA SVIMA ,

a novom Guverneru i njegovom timu puno uspjeha u budućem radu

uz naš slogan

ČINITI DOBRO!

Želim vama i vašim obiteljima sve najbolje.

Guverner

prof.dr.sc.Jusuf Šehanović

• Ovako završava Guvernerska godina - poklon guverneru
  • Primopredaja dužnosti Fedora i Sandra