Zagrijte dušu kapljicom toplom i nečije srce usrećite dobrotom

LionsHR Adminis... 23 prosinca, 2013 - 21:30

U sklopu događanja "Advent u Varaždinu - 2013" tri Lions kluba iz grada Varaždina udružila su svoje snage. Tijekom mjeseca prosinca 2013. godine New Century Lions Club Varaždin Millennium, Leo club Varaždin i Lions club Varaždin prikupljaju donacije za pomoć slijepim i slabovidnim osobama u Lions kućici smještenoj na Franjevačkom trgu u Varaždinu. Akcija se provodi pod sloganom "Zagrijte dušu kapljicom toplom i nečije srce usrećite dobrotom" i traje od 1. do 31.12.2013. u jutarnjim i poslijepodnevnim terminima koji se objavljuju na Facebook stranicama događaja. Ako vas put nanese u naš mali Beč, dođite do Lions kućice i pomozite malom donacijom prema vašim mogućnostima, a mi ćemo vam zahvaliti šalicom kuhanog vina, čaja ili kave.