Zadarski ljepši Uskrs

LionsHR Adminis... 28 ožujka, 2013 - 22:24

U srijedu, 27. ožujka, zadarski su Zadarski Lionsi obradovali 22 obitelji u kojima je 80 djece. Uoči Uskrsa, bogatim su paketima, s hranom i higijenskim potrepštinama, darivali svoje sugrađane koji žive isključivo od socijalne pomoći.

Bila je to sedma po redu akcija Lions kluba Zadar «Za ljepši Uskrs svima». Kao i ranijih godina ostvarena je u suradnji sa zadarskim Caritasom i gradskim odjelom za socijalnu skrb. Doprinos su dali i novinari brojnih zadarskih redakcija koji su sa članovima LC Zadar odigrali utakmicu u malom nogometu, a svi su zajedno dali i novčane priloge. Tim i sredstvima kluba te donacijama raznih tvrtki napunjeni su paketi u kojima je bilo svega potrebnog za bogati blagdanski stol čak i onih obitelji u kojima je po devetero djece.

Najveće bogatstvo, u svemu, bila je radost uzajamnog darivanja, osmijeh i iskrene želje za ljepši Uskrs svima.