www.lions.hr objavio 300 vijesti i 40 događanja u 2013 g.

LionsHR Adminis... 16 veljače, 2014 - 14:44

Ponosno objavljujemo da je www.lions.hr u prošloj 2013 godini objavio 300 vijesti i 40 događanja najvećim dijelom iz Lions klubova i Distrikta 126 Hrvatska.Ponosni smo ne zbog toga što je to velika brojka vijesti na našem siteu, već stoga što je to znak da u našim klubovima i distriktu se odvija jedna bogata aktivnost.Iza toga stoje sati i sati rada naših vrijednih članova u nizu velikih i malih akcija iza kojih je dodjeljena humanitarna pomoć potrebitima,ali i izgovorena topla riječ,riječ utjehe i brige i time su mnogima dati znakovi da nisu sami i zaboravljeni.

To je najveća vrijednost tih 340 vijesti i događanja , zato hvala svima koji nam šalju vijesti i stavljaju događanja u Lionsima Hrvatske jer bez njih ni mi nebi mogli funkcionirati tako dobro i uspješno.Naš site je postao prepoznat među Lionsima u našem okruženju i dužnosnici drugih Distrikta nam odaju komplimente na ovoj aktivnosti.

Sve vijesti nastojimo postaviti i na našu FB stranicu gdje imamo 392 likea,među kojima mnogi nisu Lionsi i time smo dobili još jedan kanal u javnosti rada i mogučnost prezentacije našeg rada ostalim građanima naše zajednice.

Još jednom velika hvala svima i bit ćemo još bolji u budučnosti.

Mi služimo.

Naša snaga za sretniji svijet

Urednik www.lions.hr

Zlatko Janković-Miloš