Vrijedna nagrada najboljem učeniku Gimanzije Vukovar

LionsHR Adminis... 1 srpnja, 2016 - 14:44

Na prigodnoj svečanosti u Gimnaziji Vukovar, Lions klub Vukovar započeo je novu Lions godinu 2016/2017 te darivao učenika godine Gimnazije Vukovar  2015./2016. , maturanta Antonia Krizmanića. Najboljem učeniku uručen je ručni sat sa posvetom u vrijednosti 1000 kuna.

Svečanu završnu priredbu Gimnazije Vukovar pred stotinjak uzvanika prigodnim govorom otvorio je ravnatelj vukovarske Gimnazije Davor Šijanović. Uz nazočnost velikog broja učenika, njihovih roditelja, prijatelja, djelatnika Gimnazije Vukovar i gostiju, obilježen je završetak jeden uspješne nastavne godine.

„Ne samo tome što se veselimo kraju nastave uspješne nastavne godine, već smo ovom gestom željeli pokazati koliko vrednujemo rad, odricanje i zajedništvo naših učenika i profesora, jer bez timskog rada ne bi bilo ovakvih rezultata. Ovom prigodom Gimnazija Vukovar je pokazala koliko vrednuje i cijeni trud i znanje naših učenika, jer bez učenika nema niti škole. Ponosan na suradnju sa LC Vukovar i radujemo se novim zajedničkim uspješnim projektima“  istaknuo je ravnatelj Šijanović

„Ovom nagradom Lions klub Vukovar želi potaknuti sve učenike na trud i zalaganje, marljivost i ustrajnost u obrazovanju, a Antoniu čestitamo na postignutim odličnim rezultatima – ne samo u školi ( prosjek ocjena 5,00 ) već i na brojnim natjecanjima, uspješnim projektima i vannastavnim aktivnostima koje je vodio i u kojima je sudjelovao te na volonterskom radu“, istaknula je nova predsjednica vukovarskih lionsa, Kristina Glumac.

Ovm prigodom sve učenike želimo motivirati da i u nastavku obrazovanja daju svoj maksimum, a Gimnaziji Vukovar zahvaljujemo na dosadašnjoj suradnji i partnerstvu te se radujemo novim zajedničkim projektima.

foto galerija - ovdje

Vaš LC Vukovar