Veliko hvala Nado - čestitamo Dario...

LionsHR Adminis... 1 srpnja, 2014 - 12:57

Danas je početak lions godine 2014./2015.Našoj Guvernerici prestaje mandat,a Dario Bognolo postaje Guverner i to u Torontu gdje se sada nalazi na Konvenciji Lionsa svijeta.

Draga Nado u ime svih Lionsa Hrvatske na današnji dan kada ti je prestao mandat guvernerice  najsrdačnije ti se zahvaljujemo na svemu što si , u vrlo teškim zdravstvenim okolnostima za tebe, napravila za Distrikt i Lionse Hrvatske u cjelini.Ta tvoja Snaga za sretniji svijet je tokom ove cijele Lions godine izvirala iz svakog tvog nastupa,poteza,obraćanja ljudima i to su naši članovi prepoznali kao jednu veliku vrijednost za Lionse i sve potrebite u Hrvatskoj.Veliko  ti HVALA.

Novom Guverneru Dariju Bognolu želimo puno uspjeha u radu u novoj Lions godini i da ostvari sve svoje zacrtane ciljeve prezentirane na Konvenciji Lionsa Hrvatske u Vodicama.