Uz zvuke Halove gitare i priče o Malvaziji, uspjela akcija LC Opatija i Leo kluba Opatija

LionsHR Adminis... 28 studenog, 2012 - 19:05

Lions klub Opatija, zajedno sa Leo klubom Opatija, organizirao je 23.11.2012. još jednu uspješnu humanitarnu večer. Uživanje u zvucima gitare svjetski poznatog umjetnika na gitari Damira Halilića - Hala, kao i vrhunskim Malvazijama sponzora Vina Laguna, donijelo je Lions klubu Opatija dovoljno sredstava za nabavku prijenosnika za slijepu djevojčicu iz Kastva. Oduševljena publika plijeskom je popratila Halove virtuozno izvedene skladbe, a zdravicama četiri vrste nagrađivanih Malvazija i Cabernet Sauvignon-a koje je živopisno opisao enolog Miroslav Latal. Svi prisutni su na kraju večeri potvrdili da slogan Vina Laguna "Lakoća postojanja u Istri" u potpunosti stoji.

Još jednom zahvaljujemo maestru Damiru Haliliću - Halu i vinariji Vina Laguna što su nam svojim besplatnim nastupom i donacijom vina za degustaciju omogućili uspjeh ove humanitarne akcije.