Uz tradicionalni Bečki bal i Humanitarna modna revija

LionsHR Adminis... 10 rujna, 2015 - 10:07

Dragi Lionsi i Lionese!

Čast nam je pozvati vas i ove godine na tradicionalni Bečki tjedan u organizaciji gradova Opatije i Beča, te Lions kluba Opatija. Bečki tjedan počinje Svečanim koncertom  u Hotelu Roayal 13.09. u 19:30. U sklopu Bečkog tjedna Lions klub Opatija organizira :

četvrtak, 17.09.   Terasa Hotela Kvarner  19:30 sati

Humanitarna modna revija Lons kluba Opatija

Ulaz slobodan

Subota, 19.09.          I    Kristalna dvorana hotela Kvarner    I  20:00sati

Ulaznica 350 HRK

Kroz ove dvije akcije Lions klub Opatija, uz pomoć grada Opatija, prikuplja sredstva za nabavku automatskog defibrilatora za Dom za starije i nemoćne            Volosko, kao i za Udrugu osoba s invaliditetom grada Opatija.

Pridružite nam se i vi, te svojim učešćem pomognite da se ove akcije uspješno realiziraju.

Predsjednica LC Opatija

Gordana Grgurin