Uz Konvenciju je bilo i puno popratnih sadržaja - pogledajte 1.dan

LionsHR Adminis... 28 svibnja, 2013 - 21:45

Prvi dan smo krenuli iz Fažane prema Brijunima i već samim dolaskom na Brijune osjećaj je bio dobar - zaboravili smo probleme i ostavili ih na kopnu.Zatim smještaj u hotelu,registracija delegata koju izvrsno obavljaju Vesna i Patrizia iz LC Pula.Kavica na terasi Neptuna i doček novih delegata iz najudaljenih krajeva,Dubrovnika ,Splita i Slavonije.Večera u Hotelu i iznenađenje večeri - sastav Ad Libitum,tri harmonike,violina i kontrabas,neobično.Ali izvrsni muzičari i njihovo pogađanje u dušu,pala je pjesma sve do njihovog odlaska.

Svi su zadovoljni ugođajem otišli na spavanjem ,osim male grupe koju je još više razbudila Jesenka sa svojim ponoćnim vicevima.Smijeh je prije spavanja izuzetno zdrav i koristan.Jesenka hvala ti.