Uspješno završen seminar prema programu RLLI LCI za D-126 u Selcu

LionsHR Adminis... 13 prosinca, 2015 - 17:32

Od petka 20.11. popodne u 16:30 do nedjelje 22.11.  (14:00), u hotelu Marina u Selcu održan je se Regional Lions Lidership Institute, edukacija za nadolazeće lidere na nivou zona, regija i Kabineta za polaznike D-126.Edukacija je održana kao skup radionica, a koju je zaokružila završna prezentacija svakog polaznika na slobodnu temu iz Lionizma.Polaznici edukacije su vrlo ozbiljno prihvatili obradu brojnih tema i  aktivno se bavili rješavanjem brojnih zadataka.od polaznika se očekuje nakon seminara aktivno uključivanje u rad Distrikta, kao i u edukaciju dužnosnika na klubskom nivou.

Seminar je vodio Instruktor RLLI Darko Ćuruvija, a predavači su bili Mirjana Čusek-Slunjski,Nada Šavorić i GLT Milan Grković, a polaznike i predavače su pozdravili i DG Dražen Melčić,2.Viceguverner Mladen Kajganić i tajnik Distrikta Zlatko Janković-Miloš.

Pored učenja bilo je i trenutaka za zabavu,pjesmu i ugodno druženje.Vrlo uspješna aktivnost našeg Distrikta.