Uspješno provedena akcija LC Mursa Osijek!

LionsHR Adminis... 23 listopada, 2012 - 21:44
Članice Lions cluba Mursa Osijek u akciji

LC Mursa Osijek pridružio se inicijativi udruge „Palčić gore!“ te proveo  svoju akciju i priskrbio ukupno 3.500,00 kuna namijenjenih skupljanju sredstava za kupnju  UZV aparata sa sondama za novorođenčad i nedonoščad, Odjelu za intenzivno liječenje i njegu ugrožene novorođenčadi Klinike za pedijatriju Kliničkog bolničkog centra Osijek.

Prodajom kolača od jabuka,  u duhu   Svjetskog dana jabuka, LC Mursa ostvario je  2.000,00 kuna  te prodajom karata za predstavu „Ivica i Marica“ (koju je, ovoj akciji,  poklonilo Dječje kazalište Branka Mihaljevića u Osijeku) ostvario  je još 1.500,00 kuna.

Ovom akcijom LC Mursa prepoznao je zajedničke ciljeve s udrugom „Palčić gore“ te odredio i daljnji  smjer suradnje s KBC Osijek  u ovoj Lions godini – a to su  djeca i potrebe djece.

Predsjednica LC Mursa Sandra Bilonić

• Nova članica, Blanka Lendić,  u svojoj prvoj akciji