USPJEŠNO ORGANIZIRAN IZLET REGIJE SJEVER ZONE III U SLOVENIJU

LionsHR Adminis... 4 veljače, 2017 - 07:04

Za Lionse LC Varaždin, LC Vinica, LC Zrinski Čakovec i LC Millennium Varaždin 28.1.2017. bio je veseo i nezaboravan dan u Sloveniji. Ekipi se pridružila i Nada Šavorić iz LC Popovača :-) .  Uz stručno vodstvo povjerenstva za izlete Zone III Regije Sjever, lavova Gordana Vrbaneca (LC Zrinski Čakovec) i Mirka Juriča (LC Vinica) vesela skupina od 30-ak Lionsa, članova njihovih obitelji i prijatelja posjetila je rudnik bakra i cinka Mežica. Urnebesna vožnja rudarskim vlakićem u podzemlje, razgled rudnika i muzeja bio je urenebesan doživljaj za sve, pogotovo najmlađe izletnike. Nakon upoznavanja sa poviješću rudarstva u tom kraju i razgleda eksponata u muzeju izletnici su krenuli put Črne na Koroškem gdje se održavala tradicionalna, 25. po redu manifestacija pod naslovom Gradovi Kralja Matjaža http://www.crna.si/gradovi_obrazec/.  Prekrasne snježne skulpture oduševile su izletnike izgledom, veličinom i kreativnošću. Nakon zajedničkog ručka i šetnje prekrasnim krajem izletnici su krenuli prema svojim domovima. Zona III Regije Sjever planira kontinuirano organizirati izlete sa ciljem osnaživanja međuklupskih odnosa što će zasigurno polučiti i neke nove i kreativne akcije o čemu ćete sigurno čitati na našem Lions portalu.

Mirjana Čusek-Slunjski

Predsjednica Zone III