Uspješno održana RC, predsjednika,tajnika i rizničara lions klubova u D-126 putem Zooma

LionsHR Adminis... 5 studenog, 2020 - 19:36
Uspješno održana RC,  predsjednika,tajnika i rizničara lions klubova u D-126 putem Zooma

Jučer 04.11.2020 g. putem aplikacije Zoom održana edukacija RC,predsjednika , tajnika i rizničara Lions klubova na teme: MyLion - registracija i ulaz, MyLion - rizničari on line uplata članarine LCI MyLion - Activity Report ,MyLion - MMR, PU101 i članstvo predavač je bila  ZC Sandra Jagodin -  15 min, obveze prema državi,LCI i Distriktu predavač je bio tajnik kabineta Zlatko Janković – Miloš.
Na edukaciji je bilo prisutno 75 RC,predsjednika, tajnika i rizničara lions klubova iz 42 kluba što je 72 % klubova u D-126 od 59 koliko ih imamo što je izuzetan odaziv na edukaciju.
Na početku edukacije prisutne je pozdravila DG Vinka Mitrović i IPDG Darko Ćuruvija kao i predavači koji su objasnili način rada sa Zoomom i raspored edukacije.
Nakon održanih predavanja na kojima se praktično pokazalo kako se ulazi u MYLion, izradi MMR i AR te rizničarima kako uplatiti članarinu bez provizije putem MYLCI kao i objasnile su se sve obaveze klubova u D-126 tijekom godine.
Na kraju edukacije prisutni su mogli postaviti pitanja i dati prijedloge što su i učinili, a poslije toga je dana mogućnost da prisutni ocjene organizaciju edukacije i predavače gdje su date vrlo visoke ocjene velike većine prisutnih.
Edukacija je završena točno u predviđenom roku od 2 sata.