Uspješno održana 2. sjednica regije Istok u Popovači

LionsHR Adminis... 24 studenog, 2012 - 09:09

Večeras,23.11. u Popovači je vrlo uspješno održana 2.sjednica regije istok.Domaćini su bili članovi LC Popovača koji su ujedno promovirali jednu od svojih humanitarnih akcija "Advent u gradu".

Osim predstavnika klubova i predsjednika zona,sjednici su prisustvovali i DG Branko Dragičević,VDG Nada Arbanas, te PDG Darko Angebrandt i Šime Nevidal.

Njihova nazočnost je redovnoj sjednici regije dala poseban značaj,tako da se dnevni red proširio,a obrađeno je dosta aktualne problematike lajonizma općenito.

Gost sjednice bila je Barbara Milčić,predsjednica povjerenstva za razmjenu mladih koja je prezentirala rad istog.

Nakon radnog djela sjednice dobro raspoloženi i bogatiji za brojne informacije Lionsi su nastavili ugodno druženje uz večeru.