Uspješno održan 2. sastanak Regije Zapad 21-22 u Bajkinima

Slika korisnika Sandra Jagodin
Sandra Jagodin 24 listopada, 2021 - 19:04

U subotu 23. listopada 2021. godine uoči 2. sjednice PKG u Čakovcu održan je 2. sastanak Regije Zapad u 2021-22 godini u Bajkinima u znaku druženja uz doživljaj za motivirano služenje! Zahvaljujući trudu i angažmanu oko organizacije Predsjednika i Tajnika LC Poreč Borisa Jugovca i Zlatka Jankovića-Miloša, na čemu im ovim putem još jednom zahvaljujemo, okupili smo se u Bajkinima kod našeg vrijednog Lionsa LC Poreča Marina Rossija u ugodnom ambijentu njegove vinarije, radi sastanka i potom sudjelovanja u akciji Maslinik dobrote.

Od prošlog sastanka održanog u Rijeci, bila nam je čast i zadovoljstvo čuti informacije o stanju u klubovima, odrađenim akcijama te planovima i programina rada u nadolazećem razdoblju – pravi “brainstorming” ideja i mogućnosti suradnje. Veseli i činjenica da je na sastanku bilo prisutno 9 od 11 klubova Regije. Predsjedavajuće Zone Liljana Domijan Pirjak i Davorka Parmač primile su svoje značke za svoju ulogu ZC koju vrijedno obnašaju. Nakon radnog dijela, druženje je nastavljeno u opuštenoj atmosferi, održana je simbolična berba maslina u Masliniku dobrote – humanitarnom projektu uspješne suradnje 2 pobratimljena kluba LC Zrinjevac i LC Poreč - Maslinik je posađen 2018 g. na imanju Rossi i kumovi maslina sa svojim donacijama omogućili su stipendiranje studentice Mediteranske kulture koja je uspješno završila trogodišnji studij između ostalog i sa Lions stipendijom od 1000 kn mjesečno. Sada je na redu izbor drugog studenta kojeg će Lionsi stipendirati naredne tri godine. Nakon zanimljive priče o maslinama našeg Marina Rossi i simbolične berbe, uz klapsku pjesmu i roštilj imali smo čemu nazdraviti. Susret je uveličao i naš Guverner Jozo Berečić na čemu mu i ovim putem zahvaljujemo.

Lijepo je biti Lions! Motivirani i s entuzijazmom nastavljamo putem služenja, rezultat neće izostati!

Budite optimistični, živite svoju nadu, nadahnite! Služimo!

Sandra Jagodin LC Poreč Guiding Lion

Predsjedavajuća Regije Zapad Lions godine 2021-22