Uspješno obavljena berba u Lions vinogradu dobrote u Iloku

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 18 rujna, 2021 - 17:43

Uspješno obavljena berba u Lions vinogradu dobrote u Iloku

LIONS VINOGRAD DOBROTE u Iloku vinogorje Vukovo - zeleno more trsova traminca s dušom od kojih se proizvodi ANIMA LIONS TRAMINAC - zahvaljujući idejnoj začetnici i voditeljici projekta Đurđa Protić i vrijednim sestrama LC Zrinjevac Zagreb u suradnji s Iločkim podrumima organizirana je 4. berba jedne izvrsne priče o pomaganju učenika putem stipendije kroz kumstvo trsa.

I ovom prilikom dvjema učenicama srednje poljoprivredne škole u Iloku dodijeljena je stipendija od 5000 kn za školovanje tijekom ove školske godine.

Na područje Vukova slilo se 110 Lionsa i prijatelja , a prisutni su bili i naši prijatelji iz Rotary distrikta kojima se također ideja svidjela.

Sa projektom idemo dalje sve do svih podunavskih zemalja i Lions distrikta na tom području. Vinograd želimo internacionalizirati jer su sa nama već Lionsi iz Srbije od samog početka kao i nekoliko Lionsa iz Europe.

Na slikama i videu prenosimo samo dio atmosfere u vinogradu koja je bila fantastična. Bravo Lionsi.

Više o projektu klikom na link: