Uspješna sjednica regije Istok održana u Kunjevcima

LionsHR Adminis... 18 travnja, 2013 - 21:15

Jučer,17.travnja  je u Kunjevcima u izvrsnoj organizaciji LC Vinkovci održana 4. sjednica regije istok.

Posjećenost od 26 Lionsa i dvoje Leića  i iznošenje izvješća predsjednika zona i prisutnih predsjednika klubova potvrdilo nam je da osim što smo najveća regija,Lajonizam shvaćamo vrlo odgovorno i savjesno.Brojne akcije i rješavanje obaveza Lionsi regije istok izvršavaju s lakoćom i ponosom.

Na sjednici su bile prisutne i članice novoosnovanog kluba LC Gea Osijek i bar djelom prenijele na ostale svoju energiju i elan,a one su opet sa sjednice otišle svakako s novim informacijama iskusnih Lionsa.

Nakon radnog dijela sjednice već standardno je bilo neformalno druženje kako se može poželjeti kada su Vinkovčani domaćini.