U Zagrebu održana 2. sjednica Leo Distirkta

LionsHR Adminis... 5 prosinca, 2016 - 17:38

Pod predsjedanjem Sare Bermanec, predsjednice Leo Distrikta, održana je njihova 2. ovogodišnja sjednica.

Na sjednici su prisustvovali i IPDG Dražen Melčić i 1. Vice Guverner Distrikta Mladen Kajganić.

U vrlo otvorenom razgovoru, utvrđena je sadašnja situacija u kojoj se nalazi Lei Distrikt. Izvješća o svojoj situaciji i aktivnostima podnijelo je 6 klubova.

Članovi Leo klubova su prisutnim IPDG-u i 1. VDG iznijeli svoja očekivanja od svojih Lions klubova kumova i pozvali na veću suradnju i podršku. Utvrđeno je da treba pokrenuti Leo Distrikt i angažirati se na privlačenju novih članova.

IPDG Dražen Melčić, koji obnaša i dužnost GMT koordinatora distrikta 126, obvezao se da će uključiti lokalne Leiće u buduće edukacije za Lions klubove.

1. VDG Mladen Kajganić je u vrlo nadahnutom i motivirajućem obraćanju i govoru iznio konkretan plan i očekivanja za svoj predstojeći mandat, i svi su se složili da će ga podržati.