U Zagrebu održana 1.sjednica Vijeća guvernera i Vijeća za strategiju u LG 2018.-19.

LionsHR Adminis... 10 rujna, 2018 - 18:09

U Zagrebu 31.08.2018 g pod predsjedanjem PDG Daria Bognola održana je zajednička sjednica Vijeća guvernera D-126 Hrvatska i Vijeća za strategiju D-126.Na sjednici je DG Sanja Paprenjak podnijela izvještaj o aktivnostima Kabineta guvernera D-126 u Lions godini 2018./19.Zatim je usvojen prijedlog Darka Ćuruvije da se priđe izradi akcionog plana D-126 za LG 18.-19. temeljem Strategije D-126 Hrvatska.
Izuzetno pozitivno je ocjenjeno da naš Distrikt posljednje dvije godine ima uzlazni trend rasta članstva koji bi trebalo nastaviti i u ovoj godini, povećanjem broja članova u svakom klubu i osnivanjem novih klubova. Također je pozitivnim ocijenjen veliki udio žena u članstvu naših klubova. Ono što bi trebalo pokušati zaustaviti je velika fluktuacija članova jer imamo i veliki prijem novih članova ali i veliki broj onih koji odlaze iz članstva.