U Umagu održana 4. Sjednica proširenog kabineta guvernera D-126

LionsHR Adminis... 4 svibnja, 2014 - 23:14

U subotu 03.svibnja održana je 4.sjednica proširenog  kabineta guvernera D-126 u Umagu kojoj je bio domaćin LC Novigrad iz Novigrad koji ima članove i iz Umaga i Buja.

Na početku sjednice sve prisutne je pozdravio 1.viceguverner Dario Bognolo u ime guvernerice Nade Arbanas koja se nalazi na oporavku Poliklinici termi Selce i Nadija Benolić predsjednica LC Novigrad u ime  domaćina.

Na sjednici je tajnik kabineta Zlatko Janković-Miloš prezentirao izvješće guvernerice od 3. do 4. Sjednice kabineta u kojem su istaknuti veliki rezultati klubova i distrikta u navedenom razdoblju kao što su  veliki broj humanitarnih akcija klubova prije svega LC Popovača u pomoći selu Letovanić,uspješni distriktualni projekti/regata,Grand prix,foto natječaj/,rad nekoliko vrijednih povjerenstava/razminiranje,protiv nasilja i mržnje,foto i video i dr./,rad Leo Distrikta koji je u akciji za uskrs prikupio 4 tone hrane za potrebite,  ali i problemi koji su već duže vrijeme prisutni u našem distriktu/pad članstva i brisanje klubova,neplaćanje članarine i sl./

Na sjednici su također podnesena izvješća o stanju u regijama RC Dalije Bošnjak,Dražena Melčića i Darka Ćuruvije te  o održanim distriktualnim projektima. Zatim je podneseno izvješće o provedenom postupku za izbor 1.viceguvernera u regiji Sjever uz konstataciju da je postupak proveden u skladu sa pravilima i da je kandidat za potvrdu na Konvenciji RC Dražen Melčić. Podneseno je izvješće o pripremama za kamp mladih u Zaostrogu , za odlazak viceguvernera na Konvenciju u Toronto i za Konvenciju u Vodicama. Uz vrlo konstruktivnu raspravu po svim točkama su doneseni zaključci koji će se u narednom razdoblju implementirati u rad kabineta.