U suradnji sa Crvenim križem Pula LC Pula će razveselit najmlađe i tinejdžere koji svoje izbjegličke dane provode u našem kraju

Slika korisnika Vedrana Koceić
Vedrana Koceić 17 prosinca, 2022 - 12:05

Proteklih dana užurbana je i aktivna bila komunikacija  na relaciji Crveni križ Pula i Lions klub Pula. Slijedom informacija koje smo dobili od Crvenog križa Pule i Istarske županije, svi su se članovi LC Pula dali na pripremanje blagdanskih paketića kojima ćemo ove godine uljepšati Božićno-novogodišnje blagdane najpotrebijtijim skupinama djece  iz Ukrajine koja svoje izbjegličke dane, dok u njihovoj zemlji bjesni nepravedan rat, provode u Puli i Istri.  U petak, 16. prosinca 2022. trideset i tri paketa, od kojih je  dvanaest namijenjenih bebama, a dvadeset i jedan  tinejdžerima, uručeno je uz koordinaciju Ustanove 'Zlatne ruke' naše članice Vesne Plavšić, u sjedište Crvenog križa Pula, te će idućeg tjedna biti uručeni ukrajinskim mališanima.