U Splitu održana humanitarna Božićna večera Regije JUG

LionsHR Adminis... 10 prosinca, 2017 - 15:54

U Splitu održana humanitarna Božićna večera Regije JUG

Na božićnoj večeri održane dana 8. prosinca u Hotelu Park u Splitu sudjelovali lions klubovi Split, Marijan, Salona, Dioklecijan, Luce, Šibenik i Zadar te prijatelji i gosti. Za ugodno raspoloženje do kasnih večernjih sati pobrinuli su se muzičari Orkestar Sanctus Domnio,dirigent i voditelj Vladimir Lukas sa mezzo- sopranisticom Ivonom Bosančić-Lasić  i saksofonista Vice  i njegov band. Posebno smo zadovoljni jer su u humanitarnoj večeri zajednički sudjelovali svi lions klubovi s ovog područja Regije jug. Dali smo svoj doprinos u organizaciji nabave poklona za lutriju  i kupnjom lutrije namijenjene za nabavu  monitora Bedside koji ima funkciju sigurnog liječenja malih pacijenata radi praćenja vitalnih funkcija u transportu u organizaciji LC Marijan. Održana je aukcija bronzane makete Peristila u organizaciji LC Split namijenjena sredstva idu udruzi za oboljele od leukemije i lifoma. Prodana je na aukciji i slika litografija slikara Charles Bilicha, a sredstva koja su ostvarena LC Salona će uplatiti za nabavu semafora za slijepe u Solinu. Sveukupno od prodaje lutrija i aukcije ostvareno 12.600,00 kn čime možemo biti zadovoljni i ponosni jer smo zajedničkim druženjem ostvarili cilj radi kojeg postojimo kao lionsi.