U Solinu održana 4.sjednica Vijeća za provođenje strategije D-126 Hrvatska

LionsHR Adminis... 16 ožujka, 2015 - 22:34

U Solinu je 14.03. u hotelu President održana 4.sjednica Vijeća guvernera D-126 Hrvatska na kojoj su prisustvovali DG Dario Bognolo,1.VDG Dražen Melčić,II. VDG Goran Šarić,tajnik kabineta Zlatko Janković-Miloš,Predsjednik Leo Distrikta Damir Sila – Zih i PDG Antonija Uglešić,Lahorka Vlahek –Domac,Borben Uglešić,Matko Vetma,Darko Angebrandt,Jusuf Šehanović,Branko Dragičević. Na dnevnom redu se našao Prijedlog izmjena i dopuna Statuta D-126.U raspravi su uzeli učešće skoro svi sudionici sjednice i osim nekoliko sitnih korekcija koje su predložene PKG na usvajanje nije bilo većih primjedbi. Osim ove točke pod razno je kratku informaciju o stanju u Leo distriktu podnio Damir Sila Zih predsjednik Leo distrikta o čemu se ovaj put nije vodila rasprava.