U Skopju održan seminar za buduće guvernere na kojem je prisustvovala 1.VDG D-126 Sanja Paprenjak

LionsHR Adminis... 19 veljače, 2018 - 09:22

U Skopju održan seminar za buduće guvernere

U Skopju  od  9.do 11. 02. je održana   edukacija  za guvernere  zemalja: Rumunjske, Rusije, Bugarske, Slovenije, Makedonije , Mađarske, Poljske i Hrvatske.

Ova edukacija je priprema za finalni seminar za sve guvernere u Lions organizaciji koji će se održati u lipnju 2018. g u Las Vegasu, Nevada kada je i  101. internacionalna Lions konvencija.

Predavači su bili voditelji GAT-a( Global action team)  Zvonimir Cvetanovski - GLT regionalni  voditelj         ( global leadership team) , Mirela Grigorovici - GST regionalna voditeljica ( Global service team) i Miklosh Horvat - GMT regionalni voditelj ( Global membership team)

Edukacija je održana u  radnoj i prijateljskoj atmosferi kako i priliči Lionsima, a obrađene su sve potrebne teme za vođenje timova  koji trebaju ostvariti  postavljene ciljeve i voditi svoj distrikt i cijelu organizaciju u skladu sa novom strategijom LCI.

1.VDG  D-126 Hrvatska

Sanja Paprenjak.