U sklopu proslave 25 obljetnice Lionsa Hrvatske delegaciju lionsa primio gradonačelnik Dubrovnika Andro Vlahušić

LionsHR Adminis... 28 listopada, 2015 - 22:03

U subotu 24.10. prije proslave 25 obljetnice lionsa Hrvatske delegaciju Lionsa na čelu sa IP Jitsuhiro Yamadom i DG Hrvatske Draženom Melčićem u gradskoj palači primio je Gradonačelnik Dubrovnika i član LC Sveti Vlaho Andro Vlahušić.

U delegaciji su bili DG Talijanskog distrikta , 1,vdg Makedonije i PDG Italije Makedonije i Hrvatske.

U srdačnom razgovoru gosti su čuli nekoliko podataka o Dubrovniku našem najturitiskičkijem gradu kao i o djelovanju Lionsa u tom gradu i suradnji sa lokalnom zajednicom.Zatim su razmjenjeni pokloni i napravljena zajednička slika za uspomenu na ovu proslavu.