U SANKT PETERSBURGU ODRŽAN SEMINAR ZA BUDUĆE GUVERNERE

LionsHR Adminis... 20 veljače, 2017 - 21:18

U SANKT PETERSBURGU ODRŽAN SEMINAR ZA BUDUĆE GUVERNERE

U organizaciji LCI 18. i 19. veljače održan je seminar za nastupajuće guvernere. Devet guvernera iz: Rusije, Litve, Poljske, Bugarske, Slovačke, Mađarske, Slovenije, Makedonije i Hrvatske. Ispred našeg distrikta sudjelovao je 1.VDG Mladen Kajganić koji je sa GLT Darkom Ćuruvijom i GMT Draženom Melčićem pripremio svoje sudjelovanje. U ugodnoj atmosferi, predavači GLT Niels Schnecker i GMT Miklos Horvath, te advisor Kalle Elster, predstavili su teme bitne za naredno petogodišnje djelovanje lions organizacije: promijene, preoblikovanje vizije u stvarnost, razvoj i snaga. Za jačanje organizacije i ostvarenje planiranih ciljeva, te novo djelovanje u idućih 100 godina, pružene su mnogobrojne informacije i metode uspješnog ostvarenja. Novostečena znanja i prijateljstva u Rusiji, osnova su za dobru realizaciju lions godine u kojoj novi guverneri nastavljaju dobre rezultate prethodnih kabineta, dajući novi doprinos za još bolji lionisam.