U Rijeci održana 3.sjednica proširenog kabineta Guvernera D-126

LionsHR Adminis... 17 veljače, 2013 - 19:47

U subotu u Rijeci 16.veljače 2013 g. održana je proširena sjednica kabineta Guvernera D-126 na kojoj su podneseni izvještaji Guvernera D-126 Branka Dragičevića i predsjednika regija kao i nekoliko povjerenstava. Održana je prezentacija programa ovogodišnjeg kampa mladih koji će biti u Zaostrogu. U svečanom dijelu sjednice dva kluba i njihovi predsjednici su dobili priznanje LI za prošlu godinu „ Club Excellence Award „ za Lions god.2012/13 koje su primili u ime LC Rijeka Branka Crnković-Stumpf i LC Opatija Darko Ćuruvija. U petak je održana edukacija za članove i dužnosnike klubova te sjednica Vijeća guvernera,a prije sjednice Lionsa u subotu je održana i sjednica Leo distrikta. Sve u svemu jedan bogat vikend u Rijeci.