U Regiji Zapad uspješno organizirane edukacije i prezentacije za sve klubove

LionsHR Adminis... 21 studenog, 2016 - 13:56

Predsjednici obje zone Regije Zapad, Milorad Stanić i Vlado Gamboc 16. i 17. studenog vrlo su uspješno organizirali edukaciju za dužnosnike svih klubova svojih zona i prezentaciju o Lionizmu za nove i potencijalne članove, kao i za novi Leo klub Pula.

Edukacija je prvi dan održana u Gradskoj skupštini grada Rijeke za klubove Kvarnerske zone I, a slijedeći dan u hotelu Parka Plaza Histria u Puli za klubove Istarske zone II.

Na edukaciju, koju je vodio IPDG Dražen Melčić (obnaša dužnost koordinatora distrikta Global Memebership Teama) odazvali su se po više dužnosnika svih klubova obje zone, i svojim doprinosom i diskusijom učinili da ovo događanje bude interesantno, korisno i uspješno.

U drugom dijelu održana je prezentacija o Lionizmu za potencijalne, ali i za sve prisutne članove, a u Puli su se pridružile i članice novog Leo kluba Pula.

Posbno su na skupu u Rijeci bili doborodošli i pozdravljeni naš Guverner Distrikta Goran Šarić kao i PID Bojan Šober i PDG-i Dario Bognolo i Olga Šober.

Nakon oba događanja, druženje i interesnatni razgovori su bili nastavljeni na pripremljenim domjencima.