U Puli otvoren Lions kamp mladih D-126

LionsHR Adminis... 7 srpnja, 2017 - 23:17

U Puli otvoren Lions kamp mladih D-126

Uz prisustvovanje Lionsa i Leića iz Novigrada , Poreča i Pule večeras je u Puli otvoren Lions kamp mladih Pula 2017.

Došlo nam 24-oro mladih  iz 14 zemalja Europe i svijeta (Danske, Estonije, Italije, Njemačke, Španjolske, Finske, Francuske, Izraela, Nizozemske, Norveške, Švedske, Turske, dalekog Hong Konga i SAD-a).

Srdačnu dobrodošlicu i ugodan boravak u kampu u Puli, te nakon toga u obiteljima diljem Hrvatske su im u ime IPDG Gorana Šarića poželjeli ZC Vlado Gamboc,Duška Kuhar predsjednica Lions kluba Pula, Dubravka Orlić Bašlin prošlogodišnja predsjednica i prošlogodišnji RC Boris Jugovac te direktorica i voditelj kampa Sara Bermanec.

Nakon toga svi kamperi su se kratko predstavili i dobili prigodne poklone.

LC Pula se potrudio i priredio malo domjenak sa ukusnim kolačima i voćem, a Leo klub Pula i Muzička akademija iz Pule je priredio koncert ozbiljne glazbe.

Poželimo mladima iz cijelog svijeta da se ugodno osjećaju u našoj Istri.

Ovo ljeto 16 Lions klubova sudjeluje u razmjeni (šalju mlade / primaju mlade) – LC Brođanka, LC Čakovec, LC Grič, LC Slavonski Brod, LC Kontesa Nera Zagreb, LC Marjan Split, LC Opatija, LC Pula, LC Poreč, LC Samobor, LC Varaždin, LC Vinica, LC Vukovar, LC Zagreb, LC Zadar i LC Zrinjevac Zagreb.

Hvala svim obiteljima, klubovima i članovima koje su se uključili u razmjenu