U POVODU 25-GODIŠNJICE LIONS CLUBA OSIJEK - PRIVATNO DRUŽENJE PAST GUVERNERA

LionsHR Adminis... 3 svibnja, 2017 - 08:03

U POVODU 25-GODIŠNJICE LIONS CLUBA OSIJEK

PRIVATNO DRUŽENJE PAST GUVERNERA

Na poziv prvog predsjednika Lions cluba Osijek i past guvernera našega Distrikta Antuna Tucaka, večer uoči obilježavanja četvrtstoljetnog jubileja ovoga Kluba, okupio se dio pastguvernera na privatnom druženju i prigodnoj večeri. Ovaj sastanak nazočni PID Bojan Šober i PDG-i Ivica Jakić, Mirko Barišić sa suprugom Božicom, apsolutni doajen hrvatskoga lajonizma Borben Uglešić, pa Olga Šober, Nada Arbanas, domaćin Tucak i 'domaći' PDG-i Šime Nevidal i Radoslav Galić, te aktualni guverner Goran Šarić, kao i predsjednik Lions cluba Osijek Marko Bagarić, iskoristili su za prisjećanja na dio svojih mandata, koji su zasigurno zapamćeni u povijesti hrvatskoga lajonizma. Uz iznimno zanimljive reminiscencije prvih hrvatskih guvernera, jedinstveni zaključak svih prisutnih bio je otvoreni poziv svim pastguvernerima da se aktivnije uključe u rješavanje svakodnevnih lajonističkih preokupacija u našem Distriktu. Nedvojbeno, bio je to izvanredno uspješan i konstruktivan razgovor dobrog dijela praktički suosnivača lajonizma u našoj domovini. – š.