U Poreču smo i služili i družili se

LionsHR Adminis... 8 prosinca, 2015 - 08:24

U Poreču su organizirana i popratna događanja za sve Lionse i Leiće koji su došli iz Dubrovnika,Splita,Rijeke,Opatije,Zagreba,Osijeka,Varaždina,Krapine,Pule,Novigrada ali i naravno donmaćine iz Poreča.Prvi dan u petak je bila istarska večera u konobi Žardin u Kašteliru gdje su nas je Braco i Ranko razgalili svojom svirkom i pjesmom na što nismo ostali ravnodušni.Drugi dan u subotu nakon sjednice kabineta smo pošli na izlet u unutrašnjost Istre,prvo u stanciju Špin Agrolagune gdje smo razgledali siranu Agrolagune i uživali u obrazini od boškarina i čaši malvazije i terra rose.Ručak za bogove.Nakon toga smo posjetili Vinariju Rossi člana Lions kluba Poreč Marina Rossija gdje smo uživali u pršutu i siru i izuzetnim vinima od kojih je nezaboravna malvazija Templara.

Ova događanja su na sve ostavila dobar utisak i još se pamte dobri okusi i prelijepi krajolik Istre.