U Osijeku održana proslava 15 godina NCLC Kuna iz Osijeka

LionsHR Adminis... 8 ožujka, 2017 - 23:29
U Osijeku održana proslava 15 godina NCLC Kuna iz Osijeka

U subotu 04.ožujka 2017 g. navečer u predivnom prostoru Muzeja okusa održana je proslava 15-te obljetnice rada i djelovanja NCLC Kuna iz Osijeka. Uz prisustvovanje najviših dužnosnika u D-126 te velikog broja gostiju iz drugih klubova i  prijatelja Lionsa svečanost je otvorio i goste pozdravio Dario Brdarić predsjednik kluba, a nakon njega kuma kluba Vesna Samardžić je evocirala uspomene na dane osnivanja kluba pod pokroviteljstvom LC Mursa. Nakon kume sve prisutne je pozdravio Goran Šarić guverner D-126 koji je naglasio postojanost i predanost humanitarnom radu i Lions ciljevima NCLC Kuna iz Osijeka kroz svih ovih 15 godina i zahvalio im se na svemu dobro učinjenom. Zatim je podijelio i značke charter članovima koji vjerno služe Lionismu kroz sve ove godine.
Nakon Guvernera svi prisutni klubovi su čestitali slavljeniku i uručili prigodne poklone.
Svečanost je imala i humanitarni karakter , prikupljala su se sredstva za kupovinu Brailleovog retka za pomoć slijepim i slabovidnim studentima.
Večer je nastavljena uz druženje,ples i pjesmu do kasnih sati. Lionizam u pravom smislu riječi.