U organizaciji Lions kluba Zrinjevac 11.11.2014. u Preporodnoj dvorani, Zagreb, održan je humanitarni koncert s ciljem prikupljanja sredstava za multimedijalni centar "Studio kreativnih ideja Gunja"

LionsHR Adminis... 28 studenog, 2014 - 14:53

U  organizaciji Lions kluba Zrinjevac 11. siječnja 2014.   u Preporodnoj dvorani HAZU  u Zagrebu,  održan je humanitarni koncert u cilju prikupljanja sredstava za Multimedijalni centar "Studio kreativnih ideja Gunja". Koncert  su izvele članice Damskog salonskog orkestra  i sopranistice Nikolina Pinko i Ilijana Kovač. Nakon programa  druženje se nastavilo uz prigodni domjenak na kojem se okupilo oko 200 uzvanika.  " Studio kretivniuh ideja Gunja " tom prigodom je prikazao svoj  film "Poplava u Gunji".