U organizaciji LC Pula održan koncert American Music Abroad za poplavljena područja

LionsHR Adminis... 14 srpnja, 2014 - 18:41

U punoj dvorani Doma Hrvatskih Branitelja u Puli održan humanitarni koncert za poplavljena područja u organizaciji Lions Cluba Pula. Nastupili su American Music Abroad, u sklopu Blue Tour 2014. Mladi glazbenici poklonili su odličan koncert, a na bogatom repertoaru bili su Curnow, Gershwin, Owens, Strauss i drugi. Koncert je otvorila Patrizia Milani, predsjednica Lions Cluba Pula, te se zahvalila na izboru Pule kao destinacije za njihov poznati Blue Tour. Sav prihod od prodanih karata namijenjen je poplavljenim područjima u Slavoniji. Zahvaljujući odličnoj promociji koncerta na koncertu su uz veliki broj Lionsa među kojima je bio i 1.viceguverner D -126 Dražen Melčić, bili i mnogobrojni građani Pule.Koncert su donirali i gradovi i općine Pule i okolice. Bravo Puležani.