U organizaciji CLC Universitas održan humanitarni božični party

LionsHR Adminis... 12 siječnja, 2015 - 09:14

Već tradicionalno, petu godinu za redom, održan je humanitarni božićni party u organizaciji CLC Universitas. Humanitarna akcija održana je 19. prosinca 2014. u Fort pubu u osječkoj Tvrđi. Humanitarni party su uveličali tamburaški sastavi “Šokci”, “Pleter” i “Lege”, koji su držali atmosferu do dugo u noć.

Cilj humanitarne akcije bio je pomoći obitelji samohrane majke, s petero maloljetne školske djece, koja je u potrebi.

Prikupljen je iznos od 4.500,00 kn. Od navedenog iznosa kupljena je zimska obuća za petero djece u vrijednosti cca 1.500,00 kn, te razne kućanske potrepštine i hrana u iznosu od 3.000,00 kn.

U akciji nam se velikodušno pridružio LC Mursa doniravši preko 20 kg hrane i higijenskih potrepština.

Obuća, potrepštine i hrana kupljeni od prikupljenih sredstava predani su obitelji na sam Badnjak predvečer 24. prosinca 2014.

Ovim putem želimo se zahvaliti lions klubovima: LC Gea, LC Mursa, LC Waldinger, LC Vukovar te LC Valpovo-Belišće što su kupnjom karata podržali našu akciju te Predsjedniku regije istok i Predsjedniku zone što su svojom nazočnošću uveličali akciju.

Vjeran Bogović

Predsjednik CLC Universitas Osijek