U Našicama započeo seminar Regional lions Leadership Instituta za dužnosnike u D-126 Hrvatska

LionsHR Adminis... 25 listopada, 2014 - 00:17

Na osnovu programa Regional lions Leadership Instituta LCI pod vodstvom Darka Ćuruvije instruktora Instituta i predavača PDG D-129 Slovenija Lorene Hus u Našicama je započeo trodnevni seminar vodećih Lionsa i dužnosnika u D-126 Hrvatska.Na seminaru će biti prisutno 35 Lionsa iz svih krajeva Hrvatske.

Danas su nakon međusobnog upoznavanja obrađivane teme Povijest Lionizma i  Raznolikost koje su naši predavači donijeli na jedan vrlo inventivan i zanimljiv način sa puno interaktivnosti i učešća svih  u rješevanju zadataka, što su polaznici sa zadovoljstvom prihvatili.

Nakon toga su svi prisutni posjetili vinariju člana Lionsa iz Našica T.Kolumbusa, a potom se uputili na zajedničku večeru.Prvi dan je protekao u dobrom raspoloženju i zadovoljstvu svih prisutnih.

Sutra se seminar nastavlja sa temama;Rad u timovima,Javni nasupi,Upravljanje vremenom,Izvješće osobne misije,Motivacija člana,Postavljanje ciljeva,Lokalna pitanja i mogućnosti.Bit će zanimljivo.