U Našicama održana 9. Konvencija Leo Distrikta 126 Hrvatska

LionsHR Adminis... 7 lipnja, 2015 - 22:10

Dragi Leići i Lionsi,

dana 23.05.2015. u hotelu Park u Našicama održana je 9. Konvencija LEO Distrikta 126- Hrvatska, a prezentaciju kojom smo se vodili na Konvenciji pogledajte na ovom linku:

Kao što je uobičajeno za LEO vikende i ovaj smo proveli u druženju, zabavi i gastronomskim delicijama.

Ovim putem se zahvaljujemo svim članovima koji su podupirali rad Districta ove godine, nesebično pomagali, radovali se uspjehu naših zajedničkih akcija i gradili prijateljstva jer samo kao tim možemo mijenjati, razvijati i stvarati.

Vođeni pod geslom “Budi promjena koju želiš vidjeti” vjerujemo da će svi članovi LEO organizacije biti prepoznatljivi ambasadori promjena te stvaratelji perspektivnijeg i boljeg sutra.

Ujedno,iskoristio bi priliku da zaželim u svoje osobno ime i u ime LEO članova puno sreće, mudrosti i zajedničkog razvoja kroz rad budućem predsjedniku LEO D 126 Nikoli Grđanu te dopredsjedniku Kristijanu Poljanecu.

Veliki leonistički pozdrav!

Damir Sila-Zih,