U Našicama održana 1. sjednica VG D-126 Hrvatska u LG 2017/18

LionsHR Adminis... 4 rujna, 2017 - 08:48

Pod predsjedanjem PDG Nada Arbanas u Našicama 01.09.2017 g. održana je 1.sjednica VG D-126 u LG 2017/18.

Na sjednici su prisustvovali članovi VG kao i Koordinatori u D-16 i predsjednica Leo distrikta.

Podnesšeni su izvještaji o izvršenoj primopredaji između IPDG Gorana Šarića i Dg Mladena Kajganića kao i o stanju članstva u distriktu.Posebna pažnja je posvećena provođenju Strategije Lionsa Hrvatske donešene 2012 g. i zaključeno je da se treba izvršiti analiza njezinog provođenja i u tom svijetlu dati prijedloge za njezinu dopunu pogotovo u svijetlu nove strategije LCI koja je donešena.U tu svrhu je osnovana radna grupa na čelu sa II.Viceguvernerom koja će na sljedećoj sjednici VG podnijeti izvještaj o promjenama u strategiji koje boi trebalo ugraditi u nju i nastojati ih provesti.