U LC Zagorje na svečanosti primljena 4 nova člana

LionsHR Adminis... 27 veljače, 2016 - 22:34

U LC Zagorje -Zabok na svečanosti primljena 4 nova člana

U petak 26.02.2016 g. u restoranu Zaboky u Zaboku u prisustvovanja Guvernera D-126 Dražena Melčića i drugih najviših dužnosnika Distrikta 126 i Leo distrikta, održana je svečanost prijema novih članova u LC Zagorje - Zabok. Nakon malog zastoja u radu kluba i osipanja članova u klub su primljena 4 nova člana i to Goran Kunštek - kum Goran Vrgoč, Tihomir Osredečki - kum Krešimir Rajačić,Filip Hršak - kum Branko Kunštek,Ernest Brodar - kum Tkalčević Božidar. Na svečanosti su uručeni certifikati i značke novim članovima ali i mentorima. Svi su dobili značke u povodu koje se dodjeljuju povodom proslave 100 g. postojanja Lions pokreta.

Nakon svečanosti prijema novih članova svi prisutni su se zadržali uz večeru u ugodnom druženju kao i uvijek kada su Lionsi na okupu.

Zahvaljujemo na snimkama Mariju Jurina.