U Đakovu održan tradicionalni humanitarni Lions tenis cup

LionsHR Adminis... 1 listopada, 2014 - 19:18

U organizaciji LC Đakovo i Tenis klub Đakovo 20.09.2014. održan je 9. tradicionalni Lions Tenis Cup 2014 na terenima Tenis kluba u Đakovu. Unatoč lošem vremenu ( pomalo kiše ) sudjelovalo je oko pedesetak učesnika sa 36 aktivnih tenisača. Odazvali su se tradicionalno i naši prijatelji Lionsi iz Siska sa četvoricom vrsnih tenisača.

Igralo se u parovima po švicarskom sistemu, te su svi učesnici odigrali bar tri meča.

Pobjednici turnira su g. Josip Kurtz i G. Damir Schlaiz.

Nakon proglašenja pobjednika i podjele diploma i nagrada nastavljeno je druženje uz večeru i naravno slavonske tamburice.

Svakako treba spomenuti i tvrtku Meteor Đakovo koja je bila sponzor teniskih majici.

Ukupan prihod ove akcije oko 2500,00 kuna donirati ćemo Tenis klubu Đakova za razvoj mladih perspektivnih tenisača.