Tri ženska kluba, LC Grič, LC Marjan i LC Zrinjevac sudjelovala u humanitarnom maskembalu za pse vodiče u Triestu!

LionsHR Adminis... 8 veljače, 2016 - 08:55

Gričanke su na poziv Marca Giacomella (predsjednik LC Trieste Europa) sudjelovale u humanitarnom maskembalu u Trieste čija se donacija namjenjuje za školovanje pasa vodiča za slijepe osobe.! Poziv je predsjednica kluba Rebeka Mesarić Žabčić usmjerila i prema LC Zrinjevac i LC Marjan pa su im se u Triestu pridružile i predsjednica LC Zrinjevac, Vesna Boinović Grubić i predsjednica LC Marjan, Sanja Vulić. Uz bogatu tombolu, humanitarni maskembal obilježilo je ugodno međusobno druženje i služenje te ples pod maskama do ranih jutarnjih sati.

Rebeka Mesarić Žabčić, predsjednica LC Grič