Tradicionalni humanitarni bal LC Poreč 24.studenog

LionsHR Adminis... 25 studenog, 2012 - 14:31

LC Poreč po 15.put organizira svoj tradicionalni Lions bal 24.studenog 2012 g. sa početkom u 19,30 sati u hotelu Valamar Diamant pod motom ZAJEDNO POMAŽEMO.Na balu će biti organizirana lutrija i aukcija slika kojom će se prikupljati sredstva za udruge sa područja Poreča koje skrbe za invalide,sigurnoj kući,osobama na socijalnoj skrbi i drugima kojima je pomoć potrebna.I vi možete pomoći kupnjom ulaznice za bal i svojim donacijama u proizvodima i novčanim donacijama koje će sigurno završiti u pravim rukama.Kao i svake godine na balu očekujemo veliki broj Lionsa iz Istre i cijele Hrvatske za koje će biti organizirane i popratna događanja u petak i subotu.Molimo sve koji žele prisustvovati ovom događanju da se jave našoj tajnici Mirjani Bjelica na mail mirjana.bjelica@pu.t-com.hr .Sa radošću vas očekujemo.

Predsjednica LC Poreč Sandra Jagodin